Technologija

Gtechniq išmaniųjų paviršių mokslas sujungia naujausius tokių sričių, kaip nano chemijos ir supramolekulinės chemijos pasiekimus. Nuodugnūs bandymai yra atliekami ir realiomis, ir laboratorinėmis sąlygomis.

Visų Gtechniq produktų prielaida – našumo, naudojimo paprastumo ir kainos suderinimas. Mes taikome tą patį principą visam mūsų asortimentui, pradedant paprasčiausiu šampūnu ir baigiant ypač tvaria, įbrėžimams atsparia paviršiaus danga.

Didžiuliai silicio technologijos pasiekimai, kurių varomoji jėga yra didelė pasaulinė paklausa greitesniems ir mažesniems procesoriams, pristatė daugybę naujų ir inovatyvių žaliavų, o taip pat pristatė tokius sprendimus, kurie būtų buvę neįmanomi net prieš penkerius metus.

Nanoinžinerijos sukurtų molekulinių technologijų pasaulis yra greitai augantis ir darosi vis sudėtingesnis. Gtechniq kūrėjai turi patirtį, ryšius ir motyvaciją, kurių reikia norint rinkai pristatyti savo klasėje pirmaujančius produktus, pripažintus kaip pagerinančiais visus paviršių priežiūros aspektus.