Kodėl reikėtų naudoti Gtechniq Crystal Serum?

Crystal Serum – rinkoje pirmaujanti sudėtinė keraminė danga. Tai geriausia paviršių apsaugos priemonė, kurią galite įsigyti.

Dėl stipraus cheminio sukibimo, danga susilieja su automobilio dažais. Paviršius Crystal Serum danga dengti gali tik apmokytas profesionalas, dirbantis Gtechniq akredituoto atstovo tinkle.

Jeigu Crystal Serum danga paviršius padengiamas neteisingai, dangą nuo automobilio pašalinti pavyks tik šlifavimo būdu.

 

Koks šios priemonės poveikis?

Crystal Serum danga – tai sau lygių neturintis automobilio paviršiaus priežiūrai skirtas produktas, suteikiantis keraminę apsaugą. Anksčiau neįsivaizduojami blizgesio, ilgaamžiškumo, atsparumo įbrėžimams ir cheminėms medžiagoms lygiai tampa realybe.

Šios dangos sudėtinės struktūros dėka, suteikiama maksimali keraminė apsauga, o išgaunamas glotnumas ir blizgesys prilygsta karnaubo vaško poveikiui.

Dėl kieto 9h viršutinio ir minkštesnio 7h pagrindinio sluoksnio (remiantis pieštuko kietumo testu), Crystal Serum suteikia geresnį atsparumą smulkiems įbrėžimams lyginant su įprastinėmis 9h dangomis. Ši danga suformuoja gana storą kompleksinę plėvelę, kuri stipriai sumažina paviršiaus pasidengimą nešvarumais ir pagerina blizgesį.

Plaunant jūsų automobilį, net stipriausios plovimui skirtos cheminės priemonės nesumažins blizgesio, kadangi Crystal Serum yra atsparus cheminėms medžiagoms, kurių pH svyruoja nuo pH2 iki pH13. Be to, nešvarumai, tokie kaip paukščių išmatos, yra lengvai nuvalomi, o skaidri jūsų automobilio danga išlieka nepažeista.

Crystal Serum neveikia nei cheminės medžiagos, nei kraštutiniai temperatūros pokyčiai (nuo -40 iki +250 °C). Ši danga suteikia išskirtinę UV apsaugą, kuri padeda išvengti priešlaikinio blukimo.

Norint išgauti hidrofobinį efektą, paviršių galima padengti viršutine danga naudojant Gtechniq EXO, kuri taip pat žinoma kaip CS Black metodas.

 

Kur galiu pasinaudoti šia paslauga ir kiek ji kainuos?

Jūsų automobilio paviršių Crystal Serum danga gali padengti visoje Jungtinėje Karalystėje ir tarptautiniu mastu šalyse, kuriose yra Gtechniq akredituoti atstovai. Kainos prasideda nuo 175 GBP. Ši kaina neapima paruošiamųjų darbų, atliktų prieš padengimą Crystal Serum danga.